Record event

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností. www.tuesday.cz

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností. www.tuesday.cz

  • 2 presentations · 2 340 views
    Jan Rezab is the CEO & Co-founder of Socialbakers, a company focused on social media marketing and measurement. Jan’s role is to actively push Socialbakers’s global strategy. Prior to joining the social media marketing world, Jan Rezab was CEO / Founder of a mobile company called Redboss for 8 years in mobile content / games / services business.
  • 1 presentation · 1 048 views
    „Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč“. Miloš Endrle naplňuje toto rčení již šestým rokem ve společnosti Geewa.com zaměřující se na vývoj online her pro více hráčů a sociální sítě. Předtím strávil dlouhá léta vývojem finančních webů a mobilních aplikací. Jeho tým stojí za hrou Pool Live Tour, kterou hraje na Facebooku víc hráčů než má český internet uživatelů.
  • 7 presentations · 4 600 views
    Ondřej se již přes 16 let pohybuje kolem začínajících firem a startupů, nejprve jako podnikatel, později jako konzultant a poslednich 10 let jako investor. Je zakládajícím partnerem středoevropské venture kapitálové společnosti Credo Ventures. Dále je mimo jiné spoluzakladatelem vzdělávací iCollege, členem předsstavenstva Startup Yardu a angel investorem v několika společnostech. Byl spoluzakladatelem TUESDAY Business Network a dlouhá léta sdružení vedl. Jeho vášní jsou startupy a podnikatelé, kteří chtějí změnit svět.
  • no followings

Add video of your talk